Haberler

 • EWE Turkey Holding ve Grup Şirketlerinden Yoğun İftar Programı

  EWE Turkey Holding ve grup şirketleri, Ramazan boyunca iş ortakları ve çalışanları için iftar yemekleri düzenledi. Yüzlerce çalışanını ve iş ortağını iftar yemeklerinde ağırlayan EWE Turkey Holding ve grup şirketleri, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

  EWE Turkey Holding, Bursagaz, Kayserigaz, EWE Enerji, Enervis ve Millenicom, çalışanları ve iş ortaklarıylayüzlerce kişinin katıldığı iftar sofralarında buluştu. EWE Turkey Holding ve grup şirketleri, Türk ekonomisine katkı sağlayacak sürdürülebilir bir büyüme için birlik ve beraberlik mesajı verdi.

  EWE Turkey Holding’den Osmanlı sokağı temalı iftar

  EWE Turkey Holding, iftar yemeğini Rahmi Koç Müzesi, Erdoğan Gönül Avlusu’nda Osmanlı sokağı temasıyla düzenledi. Hacivat Karagöz gölge oyunundan niyetçi ve şerbetçiye, hat sanatçılarından kahveci güzeline pek çok Ramazan geleneği EWE Turkey Holding’in iftar yemeğinde yaşatıldı. Davetliler, iftar yemeği öncesinde Rahmi Koç Müzesini de gezme fırsatı buldu.

  İftar yemeği öncesinde bir konuşma yapan EWE Turkey Holding CEO’su Dr. Frank Quante;

  “Bizi biz yapan en önemli özelliğimiz paylaşabildiğimiz ortak değerlerimiz, amacımız ve vizyonumuzdur. Ancak Bu vizyonu paylaştığımız, ortak hedeflerimiz için takım ruhuyla çalıştığımız müddetçe başarıyı yakalayabiliriz” diyerek EWE Ailesi’ne gösterdikleri takım ruhu ve imza attıkları başarılar için teşekkür etti.

  EWE Turkey Holding CSO’su Özkan Akyıldız ve COO Hasan Yasir Bora’da iftar yemeğinde yaptıkları konuşmada EWEAilesi’ne bereketi bol bir Ramazan ayı diledi.

  Bursagaz 1000’e yakın kişiyi Bursa Almira Hotel’de Buluşturdu

  22 Mayıs tarihinde EWE Turkey Holding ve grup şirketleri çalışanlarıyla Bursa Almira Hotel’de iftar yapan Bursagaz, 29 Mayıs tarihinde de iş ortaklarını ağırladı. Toplamda 1000’e yakın kişinin katıldığı iftar yemeklerinde Bursagaz’ın 2018 yatırımlarına ve sosyal sorumluluk projelerine değinildi. Bursagaz’ın iftar yemeğinde, birlikte mükemmellik değeriyle grup şirketlerinin yüksek sinerjisine vurgu yapıldı.

  EWE Enerji ve Millenicom iş ortaklarıyla buluştu

  EWE Enerji ve Millenicom, çalışanları ve 200’e yakın iş ortağıyla CVK Bosphorus Taksim Oteli’nde buluştu. İş ortaklarının iki şirket için de ne denli önemli olduğu ve birlikte daha nice başarıların altına imza atılacağının vurgulandığı iftar yemeğinde, EWE Enerji ve Millenicom’un Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmasındaki önemli rolüne değinildi. İftar yemeğinde konuşan Millenicom Satış Genel Müdür Yardımcısı ve EWE Enerji Satış & Pazarlama Direktörü Kadir Bulut, EWE Ailesi’nin bir parçası olan EWE Enerji ve Millenicom bayilerinin şirketlerimizin sürdürelebilir ve kararlı büyümelerinde oldukça önemli rollerinin bulunduğunun altını çizerek teşekkür etti.

  Kayserigaz Ailesi tam kadro iftarda

  EWE Turkey Holding’in Kayseri’ye hizmet veren doğal gaz dağıtım şirketi Kayserigaz, her yıl geleneksel olarak düzenlenen İftar Programı’nın 12.’sini Mahall Balo ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğine, Grup şirketlerinin üst düzey yöneticileri ve Kayserigaz Ailesi tam kadro olarak yer aldı. Birlik ve beraberliği pekiştiren faaliyetlere önem veren Kayserigaz, Ramazan’da da grup şirketi çalışanları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.