Haberler

  • EWE Turkey Holding'in İletişim Ortağı Excel Oldu Ekim 2015

    Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden EWE AG’nin Türkiye’deki yüzde 100 iştiraki ve Bursagaz ile Kayserigaz’ın çoğunluk hissedarı olan EWE Turkey Holding, iletişim ortağı olarak Excel İletişim Yönetimi’ni tercih etti.

    Hizmet verdiği marka ve kurumlara, amaçlarla tutarlı planlamaları ve somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim Yönetimi, Türkiye enerji sektöründe doğalgaz dağıtım, enerji ticaret/satış ve enerji servis alanlarında hizmet veren EWE Turkey Holding’in iletişim stratejisinin oluşturulması, planlaması ve uygulaması aşamalarında destek sağlayacak ve iletişim çalışmalarını yönetecek.

    Excel İletişim Yönetimi Hakkında

    1994 yılında kurulan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok saygın kuruluş, marka ve sivil toplum örgütünün yanı sıra, kamu kurumlarına da marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor. Excel, iş ortaklarına hedefleriyle tutarlı, olasılığa yer vermeyen somut iletişim çözümlerini, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunuyor. Yerel ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği çözümleri evrensel bakış açısıyla yorumlayan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok başarının da sahibi. Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi.